Mapa: Mapa

Centrum Poděbradova

Třípatrový komplex se nachází v centru Ostravy mezi ulicemi Poděbradova a Brandlova, v blízkosti obchodního centra Forum Nová Karolina. Moderní administrativní celek je rozdělen na dvě části – historickou a novou část budovy.

Historická část objektu představuje kulturní památku, která prošla v roce 2006 rozsáhlou rekonstrukcí. Je zde k pronájmu celkově zhruba 810 m² prostor, které jsou vhodné k podnikání. V přízemí a v prvním podlaží budovy jsou moderní kancelářské prostory s historickým nádechem a v posledním patře je velkoprostorový ateliér. K parkování je možné využít velké městské parkoviště přímo přes ulici.

V nové části objektu, jejíž výstavba byla dokončena v prosinci 2009, je připraveno k pronájmu celkem zhruba 1170 m² obchodních prostor. V přízemí a v prvním podlaží budova skýtá otevřené kancelářské plochy, které lze rozdělit dle požadavků nájemníka. V posledním patře budovy jsou kanceláře s výhledem na ostravskou dominantu – staré pece. Parkování je částečně zajištěno v podzemních garážích o osmi parkovacích místech.
Galerie:
KONTAKTUJTE NÁS